درباره ما


چند ضلعی (polygon) در سال ۱۳۹۶ توسط 3 دانشجوی معماری با امید های بسیار و برنامه ریزی های فراوان شکل گرفت.
بعد ها در ادامه ی مسیر هر کدام از آنها یک وجه از پلیگون را در دست گرفته و به صورت تخصصی به فعالیت خود ادامه دادند، پلیگون۳۶۰ در زمینه ی ساخت تور مجازی ، تولید محتوا و تبلیغات مجازی فعالیت خود را آغاز کرد.

 

و اما حالا اگر بخواهیم به زبان ساده فعالیت polygon360 را توضیح دهیم ، باید به کلمه ی جادویی " تور مجازی " اشاره کنیم ، تور مجازی شامل نماهای فراگیر 360 درجه ی متصل بهم از یک مکان می باشد ، که بینندگان می توانند با جا بجایی بین نقاط عکس برداری شده به صورت کاملا مجازی در آن مکان حرکت و از آنجا بازدید کنند.
این تورهای هیجان انگیز مجازی علاوه بر کاربرد اصلیش در بخش گردشگری ، برای معرفی کامل خدمات ، امکانات و سایر قابلیت های کسب و کارهای مختلف نیز کاربرد دارد و ابزاری بسیار تاثیرگذار و منحصر بفرد در این زمینه می باشد.

 

وقتی گفتیم کاربرد اصلی تور مجازی در بخش گردشگری می باشد منظورمان تحولی بود که در بخش گردشگری مدرن ایجاد کرده است ، گردشگری الکترونیکی یکی از جدیدترین انواع گردشگری است و تور مجازی بخش بسیار مهمی از گردشگری الکترونیکی است که هدف از ارائه آن از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی است.
اما در کنار این نوع گردشگری هیجان انگیز این تورهای مجازی در تبلیغات مدرن کاربرد بی نظیری دارند مثلا برای معرفی بازارها ، بیمارستان ها ، مکانهای فرهنگی و هنری و .... به راحتی می توان از تور مجازی استفاده کرد و مخاطبین را تحت تاثیر قرار داد.

 

ما در polygon360 رویای شما برای سفر های بی نظیر مجازی و تبلیغات بسیار اثربخش خلاقانه و مدرن را به حقیقت تبدیل میکنیم